HOME    VIDEOS
Crimea, I love you.  Life after 16 Mar 2014
Крим, я люблю тебе. Життя після 16 березня 2014

Published 10 Apr 2014    www.youtube.com/watch?v=fNa6YOlcAag    1288x744px  682mb  39:02mm:ss

YouTube Comment:
"Ми сподіваємося, що Аксьонов не кине нас до в'язниці лише через те, що маємо іншу думку", - говорять жительки Сімферополя, котрі ще за кілька днів до розмови виходили на мітинги з українськими прапорами.

"Що змінилося? Чекаємо на сезон" - впевнена Наталя, що продає сувеніри під Ластівчиним гніздом, не помічаючи військових довкола та заблокованих банкоматів.

"Якби Київ не захопила банда екстремістів, то ми в Росії не опинилися", - переконаний ветеран з Севастополя, який святкує перемогу.

Нині уся увага прикута до Сходу України.  Проблеми Криму, проблеми людей, які там лишаються нікуди не поділися.

Чому все сталося саме так?  Яких помилок можна ще уникнути?  З якими складнощами стикнулися?  Що ще можна робити?  Чим саме допомогти?  Про що говорять жителі Севастополя, Бельбека, Ялти, Сімферополя, Бахчисарая.

Працювати журналістам з камерами в Криму сьогодні непросто.  Цей репортаж знято на мобільний телефон та невеличку камеру.

"Нас просто було дуже мало," - повторюють кримчани, які переймаються, що робити тим, хто не хоче втрачати українського громадянства.  Насправді їх набагато більше, ніж думають на великій землі.

Автор: Наталя Гуменюк
Монтаж: Нікіта Мікєнзін